072-2456979

 

 

 

 

תושבי הדרום זכאים להלוואה
×

שגיאה

There was a problem loading image header-pic.png

גיוס אשראי לעסקים

 

המחלקה הכלכלית בפירמת רואי החשבון ברסקי ברגר ושות' מתמחה בהגשת בקשות אשראי הן לבנקים והן לקרנות השונות בפורמט המקובל אצלם, לנוחיותם ולתועלת הלקוח. 

 
במחלקה הכלכלית בפירמת רואי החשבון ברסקי ברגר ושות' ישנו צוות מומחים המכירים את המערכת הבנקאית על בוריה, על פי רוב, ייהנה הלקוח מערך מוסף רב הנלווה להכנת בקשת האשראי. לא אחת, תוך כדי הכנת בקשות אשראי אנו מוצאים שניהול האשראי והנכסים של העסק דורשים שדרוג ושיפור. במקרים אלה, נקפיד לתת המלצות מגוונות ומושכלות לניהול כספי החברה, לניצול האשראי ולחסכון בעלויות.
 
 
כידוע, במסגרת מאמצי המדינה לתרום לכלכלה הישראלית הוקמו קרנות עידוד ממשלתיות, אשר מטרתן לסייע לעסקים ישראלים מסוגים שונים, באמצעות מתן הלוואות בערבות מדינה. בין הקרנות ניתן למנות את הקרן לעידוד עסקים קטנים, הקרן לעידוד עסקים בינוניים, קרן קורט וקרן ההלוואות ליצואנים.
 
על מנת שמי מהקרנות תאשר ותמליץ על קבלת הלוואה בערבות מדינה, נדרש להגיש בקשה מנומקת ולמלא שאלון מורחב הכולל התייחסות לנתונים כספיים קיימים וחזויים, לרבות הכנת תוכנית עסקית, צירוף מידע אודות האשראי הבנקאי הקיים, אשראי לקוחות וספקים ונתונים רבים נוספים אודות העסק ואפיוניו.
 
כל בקשה המוגשת לקרנות העידוד הממשלתיות, נבחנת על ידי כלכלנים חיצוניים מטעם הקרן באמצעות ניתוח הנתונים שהוגשו להם, ביקור בעסק, ראיון ולבסוף מתן המלצה לאישור או פסילת הבקשה.
 
משרדנו יבצע עבורכם את הכנתה המורכבת של הבקשה, יגיש אותה בשמכם לקרן העידוד ויעמוד בקשר עם הכלכלנים הבודקים אותה. לידיעתכם, לא אחת נפסלות בקשות על ידי הקרן משום שלא היה בנמצא גורם מקצועי חיצוני שיוכל להסביר ולנמק את יכולת הפירעון והצמיחה של העסק המצדיק את קבלת ההלוואה מהקרן, לרבות את הסבירות לפירעונה בעתיד. שירות זה מבוצע על ידי משרדנו במקצועיות ובהצלחה לא מבוטלת.
 

חדשות ועדכונים

התקשרו עכשיו

300 תווים שמאל

מבזקים כלכליים

מי אנחנו

פירמת רואי החשבון ברסקי ברגר ושות' מתמחה במתן שירותי ביקורת וחשבונאות, ייעוץ עסקי, ליווי בגיוס אשראי באמצעות קרנות עידוד ממשלתיות,

גיוס אשראי מתאגידים בנקאיים,תוכניות הבראה לחברות ועסקים, עסקים בהקמה ועוד.

 

פירמת רואי החשבון ברסקי ברגר ושות'  נוסדה בשנת 1997 וכולל שני סניפים: סניף ראשי בתל אביב, רח' שארית ישראל 37 וכן סניף משנה בחדרה ברח' הרברט סמואל 76.

 הפירמה כוללת צוות של למעלה מ- 40 עובדים ובהם: רואי חשבון, מבקרי פנים מוסמכים, כלכלנים, מבקרי מערכות מידע, יועצי מס, מנהלי חשבונות ומתמחים.

 

הפירמה מתמחה בבמתן שירותי חשבונאות וביקורת הן למגזר העסקי והן למגזר הציבורי וכן מתמחה בביצוע ביקורות פנים וביקורות חקירתיות בסביבת מערכות מידע ממוחשבות, גופים פרטיים ועסקיים, מוסדות פיננסיים, גופים ציבוריים ומוסדות ללא כוונת רווח, במשרדי ממשלה, רשויות מקומיות, קרנות הון סיכון ועוד...

קרא עוד