072-2456979

    

 

רואה חשבון באור עקיבא

 

אור עקיבא שוכנת צפונית לחדרה בשכנות לקיסריה, ליד צירי תנועה מרכזיים המחברים בין אזור הצפון למרכז. כפועל יוצא מכך, מרכז התעשייה והמסחר של אור עקיבא מושך אליו יזמים ובעלי עסקים רבים מתחומים מגוונים. אנשים אלו נדרשים לשירותי רואה חשבון באור עקיבא כפי שמציע משרד ברסקי  ברגר ושות' - רואי חשבון ויועצים עסקיים.

 

כיצד מאתרים משרד רואי חשבון מוצלח באור עקיבא

 

בעת בחירת רואה חשבון באזור אור עקיבא חשוב לתת דגש על משרד איכותי, מקצועי ומנוסה. את הקריטריונים הללו יש לברר באמצעות המלצות של מכרים ואנשי מקצוע אחרים. כמו כן, כדאי לדעת עוד אודות המשרד באמצעות אתר האינטרנט שלו, בדגש על נתוני העובדים במשרד, ניסיונו, תחומי פעילותו ושיתופי הפעולה שיש לו. בנוסף, ברשת האינטרנט ניתן למצוא חוות דעת של גולשים אודות איכות שירותי המשרד.

 

פגישת היכרות עם רואה החשבון

 

גורם חשוב נוסף המאפשר לזהות את טיב ואיכות משרד ראיית החשבון, הינו קביעת פגישת היכרות. פגישה זו מאפשרת להתרשם מחזות המשרד, רמת הסדר והארגון שלו ומקצועיות רואי החשבון שעובדים בו. לקראת הפגישה חשוב להכין מראש שאלות הבוחנות את מידת ניסיונו של רואה החשבון, הכשרתו ובקיאותו בצרכי העסק המדובר. כמו כן, ניתן בהחלט לבקש במהלך הפגישה רשימה של לקוחות ממליצים.

 

עלויות שירותי משרד רואה חשבון באור עקיבא

 

חשוב לדעת כי העלויות של משרדי רואי חשבון באור עקיבא אינן אחידות, ואף משתנות בין לקוחות שונים. הבדל זה נובע ממורכבות העסק וצרכיו וסוג השירות המבוקש מהמשרד, בין אם מדובר רק בשירותי חשבונאות או גם בשירותי מס או ייעוץ עסקי.

 

לקביעת פגישה ופרטים נוספים

 

משרד ברסקי את ברגר ושות' - רואי חשבון ויועצים עסקיים, הינו ממשרדי ראיית החשבון המובילים באזור אור עקיבא. יש לציין כי סניפו המרכזי של המשרד שוכן בתל אביב ומנהל שיתופי פעולה עם משרדי ראיית חשבון בינלאומיים. לקביעת פגישה ופרטים נוספים הינכם מוזמנים ליצור קשר בטלפונים - 03-6394333, 04-6324218, או במייל Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Связаться с нами

300 максимум символов

 

Новости

 

Рекомендуемые фирмы

Кто мы

 

Барский, Бергер & Ко была создана в 1997 году и включает в себя две ветви: Главный офис в Тель-Авиве и вторичный в Хадере.
 
Фирма работает 50 человек, включая СПД, CISAs, экономистов, аудиторов информационных систем, налоговых консультантов и бухгалтерские интернов.
 
Фирма предлагает услуги в различных областях бухгалтерского учета, как это определено в законе израильские аудиторов, как для бизнеса и государственного сектора, и специализируется на налоговом реабилитации, внутреннего аудита и судебно-бухгалтерской экспертизы, в том числе в информационной системы среды, государственных и частных организаций, финансовых учреждений, НКО, государственные органы, уставные органы, венчурные фонды и многое другое.

 

Израиль экономические новости