072-2456979

    

רואה חשבון בחדרה

 

אם הינכם בעלי עסקים חדשים או פעילים ונדרשים לשירותי רואה חשבון בחדרה, חשוב שתאתרו משרד איכותי ומקצועי המספק שירות מלא ומקיף תחת קורת גג אחת. זהו בדיוק סוג השירות שמספקים ללקוחותיהם ברסקי ברגר ושות' - רואי חשבון ויועצים עסקיים. הפירמה  מפעילה סניפים בחדרה ובתל אביב, פועלת בקנה מידה בינלאומי ולה מחלקות חשבונאות, מיסים, ייעוץ עסקי וכלכלי, וביקורת.

 

תכונות נדרשות ממשרד רואי חשבון בחדרה

 

ברור מאליו, שיש לבחור משרד רואי חשבון בחדרה שהינו מוכר, מנוסה, אמין ומומלץ. מעבר לכך, את איכות המשרד ניתן לבחון בהתאם לאופן התנהלותו ויכולתו לעמוד ביעדים באופן מלא, נכון ובזמן המבוקש. כמו כן, יש לבחון את קשרי העבודה שיש למשרד עם גופים שונים, כמו הרשויות המקומיות, הבנקים ורשויות המס. בנוסף, חשוב לתת את הדעת על הטכנולוגיה בה נעזר המשרד, ולהעדיף את מי שפועל עם טכנולוגיות חדישות ועדכניות המספקות מענה מהיר, מדויק ובשקיפות מלאה. מלבד זאת, יש לבדוק אם המשרד מציע ללקוחותיו שירותים נלווים כמו ייעוץ פיננסי או הנהלת חשבונות.  במידה ומדובר בחברה הפועלת מחוץ לגבולות חדרה, עליכם גם לאתר משרד בעל פריסת עבודה מתאימה.

 

שירותי ראיית חשבון לא רק בחדרה

 

עסקים רבים בחדרה מפעילים רשת עסקית הפועלת באזורים נוספים בארץ, ובייחוד באזור המרכז. לכן, להגדרות החיפוש של רואה חשבון חדרה עדיף במרבית המקרים להוסיף משרד המפעיל גם סניף באזור המרכז ותל אביב. בנוסף, בימינו עסקים רבים פועלים במסגרת בינלאומית ונדרשים לשירותי ראיית חשבון גלובאליים מתאימים.

 

ולא רק שירותי חשבונאות

 

בעידן הטכנולוגיה והגלובליזציה, הקמת וניהול עסק הינו נושא מורכב ומסועף הנדרש לסיוע וליווי מקצועי. זאת, לא רק בנושאי חשבונאות אלא גם בכל הקשור לייעוץ פיננסי וכלכלי, ייעוץ מס וליווי עסקי. אמנם ניתן לקבל שירותים אלו ממספר חברות, אך עדיף לאתר משרד רואי חשבון המציע את כל הפתרונות הנחוצים לעסק תחת קורת גג אחת.

 

משרד רואי חשבון מומלץ בחדרה

 

ברסקי ברגר ושות' - רואי חשבון ויועצים עסקיים, הינה פירמת רואי חשבון מומלצת בקנה מידה מקומי, ארצי ובינלאומי, עבור כל סוג של עסק ובכל קנה מידה. הינכם מוזמנים ליצור עימנו קשר לקביעת פגישה ולקבלת פרטים נוספים בטלפונים: 03-6394333, 04-6324218, או במייל Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. 

Связаться с нами

300 максимум символов

 

Новости

 

Рекомендуемые фирмы

Кто мы

 

Барский, Бергер & Ко была создана в 1997 году и включает в себя две ветви: Главный офис в Тель-Авиве и вторичный в Хадере.
 
Фирма работает 50 человек, включая СПД, CISAs, экономистов, аудиторов информационных систем, налоговых консультантов и бухгалтерские интернов.
 
Фирма предлагает услуги в различных областях бухгалтерского учета, как это определено в законе израильские аудиторов, как для бизнеса и государственного сектора, и специализируется на налоговом реабилитации, внутреннего аудита и судебно-бухгалтерской экспертизы, в том числе в информационной системы среды, государственных и частных организаций, финансовых учреждений, НКО, государственные органы, уставные органы, венчурные фонды и многое другое.

 

Израиль экономические новости