072-2456979

    

 

הלוואה לפתיחת עסק

 

רבים מקרב היזמים המעוניינים לפתוח עסק חדש הינם בעלי נכסים מוגבלים, ואף חסרי נכסים. יחד עם זאת, חשוב לדעת שקיימות במשק מגוון אפשרויות לקבלת הלוואה לפתיחת עסק חדש, או עבור עסקים פעילים. על מנת לאתר הלוואות אלו מומלץ לפנות לקבלת סיוע וליווי מקצועיים, כפי שמציע ללקוחותיו משרד ברסקי את ברגר ושות' - רואי חשבון ויועצים עסקיים.

 

גורמים שונים לקבלת הלוואות

 

הלוואות לעסקים קטניםחדשים או ותיקים ניתנות על ידי מספר רב של גופים, כאשר כל ארגון מציב תנאים משלו למתן ההלוואה. הגורמים המלווים העיקריים במשק הינם:

·         הלוואות בנקאיות – הבנקים מציעים קשת רחבה של מסלולי הלוואות לעסקים.

·         הלוואות ממכרים ובני משפחה, שגם אותן מומלץ לעגן בחוזה בכתב.

·         חברות אשראי - מציבות תנאים מקלים יותר מהבנק, אם כי לרוב הריביות שהן דורשות יותר גבוהות.

·         בתי הלוואות - חשוב לבחור בבית הלוואות מוכר ואמין.

·         קרנות מימון - כדוגמת קרן בערבות המדינה, קרן הסוכנות היהודית, קרן גליל בוסטון.

 

 

תוכנית עסקית - להגיע מוכנים לקראת בקשת הלוואה

 

מלבד מכרים ובני משפחה, כל גורם אחר המלווה כסף לעסקים נוטל על עצמו מידה של סיכון, ובמידה שסיכון זה הינו גבוה מידי ההלוואה לא תאושר. לכן, חשוב להיערך מראש לקראת בקשות להלוואה ועדיף בסיוע של גורם מקצועי. ההיערכות כוללת תחילה הכנה של תוכנית עסקית המתייחסת לסוג העסק הקיים או המיועד ולמאפייני פעילותו. כמו כן, תוכנית זו נדרשת להציג בפני הגורם המלווה התייחסות אודות צרכי האשראי של העסק, הון חוזר, והערכות של הוצאות צפויות ובלתי צפויות.

 

בחינת תנאי ההלוואה

 

גם אם העסק שלכם מתקשה למצוא מקור להלוואה, חשוב שלא לקבל הצעת מימון בטרם בחינה מלאה ומדויקת של תנאי העסקה. הבדיקה כוללת בין היתר את הערבויות והביטחונות הנדרשים, סכום ההלוואה, גובה הריביות, תקופת ההחזר ותנאי יציאה מוקדמת מההלוואה. כמו כן, במידה ובקשה להלוואה נתקבלה על ידי יותר מגורם אחד, יש לערוך השוואה בין ההצעות השונות ולבחור באחת שמתאימה ביותר לצרכי העסק בטווח הקצר והארוך כאחד.

 

סיוע מקצועי בהשגת הלוואה לעסק

 

משרד ברסקי את ברגר ושות'מחזיק במחלקה כלכלית מיוחדת, אשר בין היתר מתמחה בסיוע להגשת בקשות הלוואה מצד עסקים לגורמים שונים. אם ברצונכם לדעת עוד הינכם מוזמנים ליצור עמנו קשר בטלפונים - 03-6394333, 04-6324218, או במייל Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Связаться с нами

300 максимум символов

 

Новости

 

Рекомендуемые фирмы

Кто мы

 

Барский, Бергер & Ко была создана в 1997 году и включает в себя две ветви: Главный офис в Тель-Авиве и вторичный в Хадере.
 
Фирма работает 50 человек, включая СПД, CISAs, экономистов, аудиторов информационных систем, налоговых консультантов и бухгалтерские интернов.
 
Фирма предлагает услуги в различных областях бухгалтерского учета, как это определено в законе израильские аудиторов, как для бизнеса и государственного сектора, и специализируется на налоговом реабилитации, внутреннего аудита и судебно-бухгалтерской экспертизы, в том числе в информационной системы среды, государственных и частных организаций, финансовых учреждений, НКО, государственные органы, уставные органы, венчурные фонды и многое другое.

 

Израиль экономические новости