072-2456979

    

×

שגיאה

There was a problem loading image header-pic.png

הצעדים הראשונים בהקמת חברת סטארט אפ

 

יזמים המעוניינים בהקמת חברת סטארט אפ לראשונה, לעתים קרובות לא מבצעים היערכות מוקדמת נכונה ומשוכנעים כי החלום והאינטואיציה האישית יובילו אותם אל הפסגה.
הגורם העיקרי למיזם כושל הוא דילוג על שלב התכנון ובדיקת השוק , דבר המביא אתו מכלול של טעויות המתורגם לכישלון של המיזם.

 

בעמוד זה נסקור נושאים שחשוב לבחון בעת הקמת הסטארט אפ.

 

1. בעיה- סטארט אפ טוב יהווה יישום של פתרון לבעיה אמתית ויענה על צורך כלשהו.מרבית העסקים המוצלחים התחילו מהבנה עמוקה לבעיה אמתית והגיעו ליישום מקצועי של פתרון מוצלח.
למדו היטב את השוק וחקרו היטב את הבעיה בכל הדרכים האפשריות: מחקרים, מאמרים, אנשי מקצוע בתחום וכו'.

 

2. פתרון- מהתחקיר שתבצעו ומבדיקת השוק תבינו יותר איזה פתרון יהיה הטוב ביותר.
פתרונות רבים מגיעים לאחר סיעור מוחות בין מומחים מהתחום יחד עם מומחים מתחום משלים.

 

3. מודל עסקי- בשלב זה יש לבדוק האם ישנו ביקוש למוצר? האם המוצר כבר קיים או שישנם מוצרים תחליפיים? מה הערך המוסף של המוצר? ומהו ההיגיון הכלכלי של המיזם?

 

4. ישימות טכנולוגית- יש לבחון האם ישנה ישימות טכנולוגית המתאימה לפיתוח המוצר או שיש צורך בפיתוח ייחודי של טכנולוגיה, מהו צפי לוח הזמנים לפיתוח המוצר ומהן העלויות הכרוכות בכך?

 

5. תחרות- האם ישנם מתחרים בענף?האם ישנו מוצר דומה בשוק ? במה המוצר שלך שונה מהמתחרים?מהם חסמי היציאה והכניסה לשוק?

 

6. צוות- בכדי לקדם את הרעיון יש לגבש צוות חזק ומקצועי הפועל בשיתוף פעולה, צוות בעל כישורים, השכלה, ניסיון ויחסי אנוש מתאימים. צוות איכותי יכלול משתתפים מתחומים מגוונים - טכנולוגיה, ניהול ושיווק.

 

7. תכנית עסקית- יש לבנות תכנית עסקית לסטארט אפ. תכנית עסקית צריכה להכיל את המטרות העסקיות של המיזם החדש, והאסטרטגיה שנבחרה כדי להשיג אותם, בעיות אפשריות שהמיזם עלול להתמודד מולם והדרכים לפתרון, המבנה ארגוני של העסק, צפי הכנסות והוצאות וכמובן הערכת ההון הנדרש על מנת להקים את המיזם.

 

8. גיוס כספים- גיוס הון לסטארט אפ זו אחת השאלות המרכזיות בבחינת הרעיון.
האם תוכל לממן מכיסך את המיזם , האם כדאי לך להיעזר בחממה טכנולוגית, קרנות הון סיכון? ישנה חשיבות בעת גיוס הכספים לידע שלך ולרמת ההתקדמות במיזם.

 

משרדינו ישמח לעמוד לשירותכם, צרו עמנו קשר

סניף תל אביב/ חדרה: 03-6394333

רוברט אברמוב 054-7728424

 

חדשות ועדכונים

התקשרו עכשיו

300 תווים שמאל

מבזקים כלכליים

מי אנחנו

פירמת רואי החשבון ברסקי ברגר ושות' מתמחה במתן שירותי ביקורת וחשבונאות, ייעוץ עסקי, ליווי בגיוס אשראי באמצעות קרנות עידוד ממשלתיות,

גיוס אשראי מתאגידים בנקאיים,תוכניות הבראה לחברות ועסקים, עסקים בהקמה ועוד.

 

פירמת רואי החשבון ברסקי ברגר ושות'  נוסדה בשנת 1997 וכולל שני סניפים: סניף ראשי בתל אביב, רח' שארית ישראל 37 וכן סניף משנה בחדרה ברח' הרברט סמואל 76.

 הפירמה כוללת צוות של למעלה מ- 40 עובדים ובהם: רואי חשבון, מבקרי פנים מוסמכים, כלכלנים, מבקרי מערכות מידע, יועצי מס, מנהלי חשבונות ומתמחים.

 

הפירמה מתמחה בבמתן שירותי חשבונאות וביקורת הן למגזר העסקי והן למגזר הציבורי וכן מתמחה בביצוע ביקורות פנים וביקורות חקירתיות בסביבת מערכות מידע ממוחשבות, גופים פרטיים ועסקיים, מוסדות פיננסיים, גופים ציבוריים ומוסדות ללא כוונת רווח, במשרדי ממשלה, רשויות מקומיות, קרנות הון סיכון ועוד...

קרא עוד