072-2456979

 

רואה חשבון באור עקיבא

 

אור עקיבא שוכנת צפונית לחדרה בשכנות לקיסריה, ליד צירי תנועה מרכזיים המחברים בין אזור הצפון למרכז. כפועל יוצא מכך, מרכז התעשייה והמסחר של אור עקיבא מושך אליו יזמים ובעלי עסקים רבים מתחומים מגוונים. אנשים אלו נדרשים לשירותי רואה חשבון באור עקיבא כפי שמציע משרד ברסקי  ברגר ושות' - רואי חשבון ויועצים עסקיים.

 

כיצד מאתרים משרד רואי חשבון מוצלח באור עקיבא

 

בעת בחירת רואה חשבון באזור אור עקיבא חשוב לתת דגש על משרד איכותי, מקצועי ומנוסה. את הקריטריונים הללו יש לברר באמצעות המלצות של מכרים ואנשי מקצוע אחרים. כמו כן, כדאי לדעת עוד אודות המשרד באמצעות אתר האינטרנט שלו, בדגש על נתוני העובדים במשרד, ניסיונו, תחומי פעילותו ושיתופי הפעולה שיש לו. בנוסף, ברשת האינטרנט ניתן למצוא חוות דעת של גולשים אודות איכות שירותי המשרד.

 

פגישת היכרות עם רואה החשבון

 

גורם חשוב נוסף המאפשר לזהות את טיב ואיכות משרד ראיית החשבון, הינו קביעת פגישת היכרות. פגישה זו מאפשרת להתרשם מחזות המשרד, רמת הסדר והארגון שלו ומקצועיות רואי החשבון שעובדים בו. לקראת הפגישה חשוב להכין מראש שאלות הבוחנות את מידת ניסיונו של רואה החשבון, הכשרתו ובקיאותו בצרכי העסק המדובר. כמו כן, ניתן בהחלט לבקש במהלך הפגישה רשימה של לקוחות ממליצים.

 

עלויות שירותי משרד רואה חשבון באור עקיבא

 

חשוב לדעת כי העלויות של משרדי רואי חשבון באור עקיבא אינן אחידות, ואף משתנות בין לקוחות שונים. הבדל זה נובע ממורכבות העסק וצרכיו וסוג השירות המבוקש מהמשרד, בין אם מדובר רק בשירותי חשבונאות או גם בשירותי מס או ייעוץ עסקי.

 

לקביעת פגישה ופרטים נוספים

 

משרד ברסקי את ברגר ושות' - רואי חשבון ויועצים עסקיים, הינו ממשרדי ראיית החשבון המובילים באזור אור עקיבא. יש לציין כי סניפו המרכזי של המשרד שוכן בתל אביב ומנהל שיתופי פעולה עם משרדי ראיית חשבון בינלאומיים. לקביעת פגישה ופרטים נוספים הינכם מוזמנים ליצור קשר בטלפונים - 03-6394333, 04-6324218, או במייל This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Contact Us

300 characters left

 

News

 

Recommended businesses

Who we are

Barsky, Berger and associates was established in 1997 and includes 2 branches: Main office in Tel Aviv and a secondary in Hadera.

The firm employs 50 people including CPAs, CISAs, economists, Information systems auditors, tax advisors and accounting interns.

The firm offers services in various accounting areas as defined in the Israeli Auditors law, both to the business and public sector, and specializes in tax remediation, internal audit and forensic accounting, including in information system environment, public and private entities, financial institutions, NPOs, governmental bodies, statutory authorities, venture capital funds and more.

Read more

Israel economic news