072-2456979

רואה חשבון בחדרה

 

אם הינכם בעלי עסקים חדשים או פעילים ונדרשים לשירותי רואה חשבון בחדרה, חשוב שתאתרו משרד איכותי ומקצועי המספק שירות מלא ומקיף תחת קורת גג אחת. זהו בדיוק סוג השירות שמספקים ללקוחותיהם ברסקי ברגר ושות' - רואי חשבון ויועצים עסקיים. הפירמה  מפעילה סניפים בחדרה ובתל אביב, פועלת בקנה מידה בינלאומי ולה מחלקות חשבונאות, מיסים, ייעוץ עסקי וכלכלי, וביקורת.

 

תכונות נדרשות ממשרד רואי חשבון בחדרה

 

ברור מאליו, שיש לבחור משרד רואי חשבון בחדרה שהינו מוכר, מנוסה, אמין ומומלץ. מעבר לכך, את איכות המשרד ניתן לבחון בהתאם לאופן התנהלותו ויכולתו לעמוד ביעדים באופן מלא, נכון ובזמן המבוקש. כמו כן, יש לבחון את קשרי העבודה שיש למשרד עם גופים שונים, כמו הרשויות המקומיות, הבנקים ורשויות המס. בנוסף, חשוב לתת את הדעת על הטכנולוגיה בה נעזר המשרד, ולהעדיף את מי שפועל עם טכנולוגיות חדישות ועדכניות המספקות מענה מהיר, מדויק ובשקיפות מלאה. מלבד זאת, יש לבדוק אם המשרד מציע ללקוחותיו שירותים נלווים כמו ייעוץ פיננסי או הנהלת חשבונות.  במידה ומדובר בחברה הפועלת מחוץ לגבולות חדרה, עליכם גם לאתר משרד בעל פריסת עבודה מתאימה.

 

שירותי ראיית חשבון לא רק בחדרה

 

עסקים רבים בחדרה מפעילים רשת עסקית הפועלת באזורים נוספים בארץ, ובייחוד באזור המרכז. לכן, להגדרות החיפוש של רואה חשבון חדרה עדיף במרבית המקרים להוסיף משרד המפעיל גם סניף באזור המרכז ותל אביב. בנוסף, בימינו עסקים רבים פועלים במסגרת בינלאומית ונדרשים לשירותי ראיית חשבון גלובאליים מתאימים.

 

ולא רק שירותי חשבונאות

 

בעידן הטכנולוגיה והגלובליזציה, הקמת וניהול עסק הינו נושא מורכב ומסועף הנדרש לסיוע וליווי מקצועי. זאת, לא רק בנושאי חשבונאות אלא גם בכל הקשור לייעוץ פיננסי וכלכלי, ייעוץ מס וליווי עסקי. אמנם ניתן לקבל שירותים אלו ממספר חברות, אך עדיף לאתר משרד רואי חשבון המציע את כל הפתרונות הנחוצים לעסק תחת קורת גג אחת.

 

משרד רואי חשבון מומלץ בחדרה

 

ברסקי ברגר ושות' - רואי חשבון ויועצים עסקיים, הינה פירמת רואי חשבון מומלצת בקנה מידה מקומי, ארצי ובינלאומי, עבור כל סוג של עסק ובכל קנה מידה. הינכם מוזמנים ליצור עימנו קשר לקביעת פגישה ולקבלת פרטים נוספים בטלפונים: 03-6394333, 04-6324218, או במייל This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

Contact Us

300 characters left

 

News

 

Recommended businesses

Who we are

Barsky, Berger and associates was established in 1997 and includes 2 branches: Main office in Tel Aviv and a secondary in Hadera.

The firm employs 50 people including CPAs, CISAs, economists, Information systems auditors, tax advisors and accounting interns.

The firm offers services in various accounting areas as defined in the Israeli Auditors law, both to the business and public sector, and specializes in tax remediation, internal audit and forensic accounting, including in information system environment, public and private entities, financial institutions, NPOs, governmental bodies, statutory authorities, venture capital funds and more.

Read more

Israel economic news