072-2456979

 

הלוואה לפתיחת עסק

 

רבים מקרב היזמים המעוניינים לפתוח עסק חדש הינם בעלי נכסים מוגבלים, ואף חסרי נכסים. יחד עם זאת, חשוב לדעת שקיימות במשק מגוון אפשרויות לקבלת הלוואה לפתיחת עסק חדש, או עבור עסקים פעילים. על מנת לאתר הלוואות אלו מומלץ לפנות לקבלת סיוע וליווי מקצועיים, כפי שמציע ללקוחותיו משרד ברסקי את ברגר ושות' - רואי חשבון ויועצים עסקיים.

 

גורמים שונים לקבלת הלוואות

 

הלוואות לעסקים קטניםחדשים או ותיקים ניתנות על ידי מספר רב של גופים, כאשר כל ארגון מציב תנאים משלו למתן ההלוואה. הגורמים המלווים העיקריים במשק הינם:

·         הלוואות בנקאיות – הבנקים מציעים קשת רחבה של מסלולי הלוואות לעסקים.

·         הלוואות ממכרים ובני משפחה, שגם אותן מומלץ לעגן בחוזה בכתב.

·         חברות אשראי - מציבות תנאים מקלים יותר מהבנק, אם כי לרוב הריביות שהן דורשות יותר גבוהות.

·         בתי הלוואות - חשוב לבחור בבית הלוואות מוכר ואמין.

·         קרנות מימון - כדוגמת קרן בערבות המדינה, קרן הסוכנות היהודית, קרן גליל בוסטון.

 

 

תוכנית עסקית - להגיע מוכנים לקראת בקשת הלוואה

 

מלבד מכרים ובני משפחה, כל גורם אחר המלווה כסף לעסקים נוטל על עצמו מידה של סיכון, ובמידה שסיכון זה הינו גבוה מידי ההלוואה לא תאושר. לכן, חשוב להיערך מראש לקראת בקשות להלוואה ועדיף בסיוע של גורם מקצועי. ההיערכות כוללת תחילה הכנה של תוכנית עסקית המתייחסת לסוג העסק הקיים או המיועד ולמאפייני פעילותו. כמו כן, תוכנית זו נדרשת להציג בפני הגורם המלווה התייחסות אודות צרכי האשראי של העסק, הון חוזר, והערכות של הוצאות צפויות ובלתי צפויות.

 

בחינת תנאי ההלוואה

 

גם אם העסק שלכם מתקשה למצוא מקור להלוואה, חשוב שלא לקבל הצעת מימון בטרם בחינה מלאה ומדויקת של תנאי העסקה. הבדיקה כוללת בין היתר את הערבויות והביטחונות הנדרשים, סכום ההלוואה, גובה הריביות, תקופת ההחזר ותנאי יציאה מוקדמת מההלוואה. כמו כן, במידה ובקשה להלוואה נתקבלה על ידי יותר מגורם אחד, יש לערוך השוואה בין ההצעות השונות ולבחור באחת שמתאימה ביותר לצרכי העסק בטווח הקצר והארוך כאחד.

 

סיוע מקצועי בהשגת הלוואה לעסק

 

משרד ברסקי את ברגר ושות'מחזיק במחלקה כלכלית מיוחדת, אשר בין היתר מתמחה בסיוע להגשת בקשות הלוואה מצד עסקים לגורמים שונים. אם ברצונכם לדעת עוד הינכם מוזמנים ליצור עמנו קשר בטלפונים - 03-6394333, 04-6324218, או במייל This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Contact Us

300 characters left

 

News

 

Recommended businesses

Who we are

Barsky, Berger and associates was established in 1997 and includes 2 branches: Main office in Tel Aviv and a secondary in Hadera.

The firm employs 50 people including CPAs, CISAs, economists, Information systems auditors, tax advisors and accounting interns.

The firm offers services in various accounting areas as defined in the Israeli Auditors law, both to the business and public sector, and specializes in tax remediation, internal audit and forensic accounting, including in information system environment, public and private entities, financial institutions, NPOs, governmental bodies, statutory authorities, venture capital funds and more.

Read more

Israel economic news