072-2456979

 

 

 

 

×

שגיאה

There was a problem loading image header-pic.png

 

רואה חשבון באור עקיבא

 

אור עקיבא שוכנת צפונית לחדרה בשכנות לקיסריה, ליד צירי תנועה מרכזיים המחברים בין אזור הצפון למרכז. כפועל יוצא מכך, מרכז התעשייה והמסחר של אור עקיבא מושך אליו יזמים ובעלי עסקים רבים מתחומים מגוונים. אנשים אלו נדרשים לשירותי רואה חשבון באור עקיבא כפי שמציע משרד ברסקי  ברגר ושות' - רואי חשבון ויועצים עסקיים.

 

כיצד מאתרים משרד רואי חשבון מוצלח באור עקיבא

 

בעת בחירת רואה חשבון באזור אור עקיבא חשוב לתת דגש על משרד איכותי, מקצועי ומנוסה. את הקריטריונים הללו יש לברר באמצעות המלצות של מכרים ואנשי מקצוע אחרים. כמו כן, כדאי לדעת עוד אודות המשרד באמצעות אתר האינטרנט שלו, בדגש על נתוני העובדים במשרד, ניסיונו, תחומי פעילותו ושיתופי הפעולה שיש לו. בנוסף, ברשת האינטרנט ניתן למצוא חוות דעת של גולשים אודות איכות שירותי המשרד.

 

פגישת היכרות עם רואה החשבון

 

גורם חשוב נוסף המאפשר לזהות את טיב ואיכות משרד ראיית החשבון, הינו קביעת פגישת היכרות. פגישה זו מאפשרת להתרשם מחזות המשרד, רמת הסדר והארגון שלו ומקצועיות רואי החשבון שעובדים בו. לקראת הפגישה חשוב להכין מראש שאלות הבוחנות את מידת ניסיונו של רואה החשבון, הכשרתו ובקיאותו בצרכי העסק המדובר. כמו כן, ניתן בהחלט לבקש במהלך הפגישה רשימה של לקוחות ממליצים.

 

עלויות שירותי משרד רואה חשבון באור עקיבא

 

חשוב לדעת כי העלויות של משרדי רואי חשבון באור עקיבא אינן אחידות, ואף משתנות בין לקוחות שונים. הבדל זה נובע ממורכבות העסק וצרכיו וסוג השירות המבוקש מהמשרד, בין אם מדובר רק בשירותי חשבונאות או גם בשירותי מס או ייעוץ עסקי.

 

לקביעת פגישה ופרטים נוספים

 

משרד ברסקי את ברגר ושות' - רואי חשבון ויועצים עסקיים, הינו ממשרדי ראיית החשבון המובילים באזור אור עקיבא. יש לציין כי סניפו המרכזי של המשרד שוכן בתל אביב ומנהל שיתופי פעולה עם משרדי ראיית חשבון בינלאומיים. לקביעת פגישה ופרטים נוספים הינכם מוזמנים ליצור קשר בטלפונים - 03-6394333, 04-6324218, או במייל This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

חדשות ועדכונים

התקשרו עכשיו

300 תווים שמאל

מבזקים כלכליים

מי אנחנו

פירמת רואי החשבון ברסקי ברגר ושות' מתמחה במתן שירותי ביקורת וחשבונאות, ייעוץ עסקי, ליווי בגיוס אשראי באמצעות קרנות עידוד ממשלתיות,

גיוס אשראי מתאגידים בנקאיים,תוכניות הבראה לחברות ועסקים, עסקים בהקמה ועוד.

 

פירמת רואי החשבון ברסקי ברגר ושות'  נוסדה בשנת 1997 וכולל שני סניפים: סניף ראשי בתל אביב, רח' שארית ישראל 37 וכן סניף משנה בחדרה ברח' הרברט סמואל 76.

 הפירמה כוללת צוות של למעלה מ- 40 עובדים ובהם: רואי חשבון, מבקרי פנים מוסמכים, כלכלנים, מבקרי מערכות מידע, יועצי מס, מנהלי חשבונות ומתמחים.

 

הפירמה מתמחה בבמתן שירותי חשבונאות וביקורת הן למגזר העסקי והן למגזר הציבורי וכן מתמחה בביצוע ביקורות פנים וביקורות חקירתיות בסביבת מערכות מידע ממוחשבות, גופים פרטיים ועסקיים, מוסדות פיננסיים, גופים ציבוריים ומוסדות ללא כוונת רווח, במשרדי ממשלה, רשויות מקומיות, קרנות הון סיכון ועוד...

קרא עוד