072-2456979

 

 

 

 

×

שגיאה

There was a problem loading image header-pic.png

רואה חשבון בחדרה

 

אם הינכם בעלי עסקים חדשים או פעילים ונדרשים לשירותי רואה חשבון בחדרה, חשוב שתאתרו משרד איכותי ומקצועי המספק שירות מלא ומקיף תחת קורת גג אחת. זהו בדיוק סוג השירות שמספקים ללקוחותיהם ברסקי ברגר ושות' - רואי חשבון ויועצים עסקיים. הפירמה  מפעילה סניפים בחדרה ובתל אביב, פועלת בקנה מידה בינלאומי ולה מחלקות חשבונאות, מיסים, ייעוץ עסקי וכלכלי, וביקורת.

 

תכונות נדרשות ממשרד רואי חשבון בחדרה

 

ברור מאליו, שיש לבחור משרד רואי חשבון בחדרה שהינו מוכר, מנוסה, אמין ומומלץ. מעבר לכך, את איכות המשרד ניתן לבחון בהתאם לאופן התנהלותו ויכולתו לעמוד ביעדים באופן מלא, נכון ובזמן המבוקש. כמו כן, יש לבחון את קשרי העבודה שיש למשרד עם גופים שונים, כמו הרשויות המקומיות, הבנקים ורשויות המס. בנוסף, חשוב לתת את הדעת על הטכנולוגיה בה נעזר המשרד, ולהעדיף את מי שפועל עם טכנולוגיות חדישות ועדכניות המספקות מענה מהיר, מדויק ובשקיפות מלאה. מלבד זאת, יש לבדוק אם המשרד מציע ללקוחותיו שירותים נלווים כמו ייעוץ פיננסי או הנהלת חשבונות.  במידה ומדובר בחברה הפועלת מחוץ לגבולות חדרה, עליכם גם לאתר משרד בעל פריסת עבודה מתאימה.

 

שירותי ראיית חשבון לא רק בחדרה

 

עסקים רבים בחדרה מפעילים רשת עסקית הפועלת באזורים נוספים בארץ, ובייחוד באזור המרכז. לכן, להגדרות החיפוש של רואה חשבון חדרה עדיף במרבית המקרים להוסיף משרד המפעיל גם סניף באזור המרכז ותל אביב. בנוסף, בימינו עסקים רבים פועלים במסגרת בינלאומית ונדרשים לשירותי ראיית חשבון גלובאליים מתאימים.

 

ולא רק שירותי חשבונאות

 

בעידן הטכנולוגיה והגלובליזציה, הקמת וניהול עסק הינו נושא מורכב ומסועף הנדרש לסיוע וליווי מקצועי. זאת, לא רק בנושאי חשבונאות אלא גם בכל הקשור לייעוץ פיננסי וכלכלי, ייעוץ מס וליווי עסקי. אמנם ניתן לקבל שירותים אלו ממספר חברות, אך עדיף לאתר משרד רואי חשבון המציע את כל הפתרונות הנחוצים לעסק תחת קורת גג אחת.

 

משרד רואי חשבון מומלץ בחדרה

 

ברסקי ברגר ושות' - רואי חשבון ויועצים עסקיים, הינה פירמת רואי חשבון מומלצת בקנה מידה מקומי, ארצי ובינלאומי, עבור כל סוג של עסק ובכל קנה מידה. הינכם מוזמנים ליצור עימנו קשר לקביעת פגישה ולקבלת פרטים נוספים בטלפונים: 03-6394333, 04-6324218, או במייל This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

חדשות ועדכונים

התקשרו עכשיו

300 תווים שמאל

מבזקים כלכליים

מי אנחנו

פירמת רואי החשבון ברסקי ברגר ושות' מתמחה במתן שירותי ביקורת וחשבונאות, ייעוץ עסקי, ליווי בגיוס אשראי באמצעות קרנות עידוד ממשלתיות,

גיוס אשראי מתאגידים בנקאיים,תוכניות הבראה לחברות ועסקים, עסקים בהקמה ועוד.

 

פירמת רואי החשבון ברסקי ברגר ושות'  נוסדה בשנת 1997 וכולל שני סניפים: סניף ראשי בתל אביב, רח' שארית ישראל 37 וכן סניף משנה בחדרה ברח' הרברט סמואל 76.

 הפירמה כוללת צוות של למעלה מ- 40 עובדים ובהם: רואי חשבון, מבקרי פנים מוסמכים, כלכלנים, מבקרי מערכות מידע, יועצי מס, מנהלי חשבונות ומתמחים.

 

הפירמה מתמחה בבמתן שירותי חשבונאות וביקורת הן למגזר העסקי והן למגזר הציבורי וכן מתמחה בביצוע ביקורות פנים וביקורות חקירתיות בסביבת מערכות מידע ממוחשבות, גופים פרטיים ועסקיים, מוסדות פיננסיים, גופים ציבוריים ומוסדות ללא כוונת רווח, במשרדי ממשלה, רשויות מקומיות, קרנות הון סיכון ועוד...

קרא עוד